• info@istanbull.ir
  • تهران، خیابان ویلا
  • 021-88851495
 • ایتالیا

  ایتالیا، سرزمین آثار معماری خیره‌کننده و غذاهای لذیذ، دنیایی پر از تنوع و شور وهیجان است. کشوری که هر گردشگری در فهرست مقصدهای محبوب خود دارد و بعد از سفر اول، برای برگشتن به آن لحظه‌شماری می‌کند.

  غذاهای عالی، چشم‌اندازهای روستایی فوق‌العاده، تاریخچه‌ای غنی و هزاران عامل دیگر دست به دست هم داده‌اند تا ایتالیا، یکی از محبوب‌ترین کشورهای دنیا برای گردشگران باشد. هر بار که به ایتالیا سفر کنید، فرق نمی‌کند که برای بار چندم باشد، مسحور زیبایی‌های طبیعی و معماری خارق‌العاده‌ی این کشور می‌شوید. خیابان‌های قدیمی، جزیره‌های زیبا، منظره‌های ساحلی چشم‌نواز، آثار هنری و تاریخی به نمایش درآمده در موزه‌ها و گالری‌ها، کانال‌گردی‌های رمانتیک و غذای فوق‌العاده، تنها گوشه‌ای از جاذبه‌های ایتالیا است. هیچ کس ناراضی و ناامید از ایتالیا برنمی‌گردد و هر کس با توجه به سلیقه‌ی خود، جاذبه‌ای که توجهش را جلب کند در ایتالیا پیدا می‌کند.

  برای سر زدن به جاذبه‌های این کشور زیاد عجله کنید. برای تک تک آنها حسابی وقت بگذارید و زمان مناسب و کافی برای سفر به این کشور دیدنی در نظر بگیرید. جاذبه‌های تمام نشدنی ایتالیا را نمی‌توان در یکی دو سفر کوتاه دید. مطمئنا بعد از اینکه به وطن بازگردید، باز هم مشتاق سفر به ایتالیا خواهید بود.
  غنای فرهنگی

  اولین چیزی که در ایتالیا توجهتان را جلب می‌کند، غنای فرهنگی و هنری است. ایتالیا مرکز امپراتوری روم و زادگاه رنسانس، نشانه‌های فراوانی از این غنای فرهنگی را به رخ مسافران می‌کشد. در ایتالیا می‌توانید در مقابل تندیس داوود میکل‌آنژ بایسیتد یا نققاشی‌های دیواری بی‌نظیر سیستین شپل را تماشا کنید و از عظمت و شکوه آن به وجد بیایید. ایتالیا بیش از هر کشور دیگری در زمین، جاذبه‌ها و آثار ثبت شده در فهرست میراث جهانی یونسکو دارد و تعداد جاذبه‌های فوق‌العاده‌ی آن که ارزش دیدن دارند، از حد و اندازه بیرون است.
  سبک بی‌رقیب

  ایتالیا علاوه بر اینکه سرزمین هنرمندان بزرگ دنیا است، از نظر مد و استایل نیز در دنیا پیشرو است. خاستگاه برندهایی چون پرادا، ماسیمو بتورا و رنزو پیانو، در زمینه‌ی مد و پوشاک، بی‌رقیب است. مد و زیبایی، بخش مهمی از جنبه‌های زندگی روزمره‌ را تحت تاثیر قرار داده است.