• info@istanbull.ir
  • تهران، خیابان ویلا
  • 021-88851495
 • فرانسه

  فرانسه، با فرهنگ بی‌نظیر، جاذبه‌های گردشگری فوق‌العاده، چشم‌اندازهای زیبای طبیعی، کافه‌های دنج در تراس، بازارهای رنگارنگ و آثار معماری بی‌نظیری که دارد، گردشگران زیادی را از سراسر دنیا به سوی خود می‌کشد. تور فرانسه یکی از پرطرفدارترین تورهای گردشگری در سراسر جهان است.

  یک سفر چند روزه برای لذت بردن از همه‌ی زیبایی‌های فرانسه کافی نیست. هر کسی که یک بار به فرانسه سفر کند، برای دیدن دوباره‌ی این کشور دیدنی، لحظه‌شماری می‌کند. راهنمای سفر به فرانسه، اطلاعات کاملی در مورد این کشور در اختیارتان می‌گذارد؛ از جمله جاذبه‌های گردشگری مهم، بهترین زمان برای سفر، آب و هوا، روش‌هایی برای کاهش دادن هزینه‌های سفر و… با کمک این راهنمای سفر می‌توانید سفری پربارتر و ارزان‌تر به فرانسه را برنامه‌ریزی کنید و از تک‌تک لحظات سفر خود لذت ببرید.

  با شنیدن نام فرانسه بدون شک به یاد معماری و هنر در بالاترین سطح ممکن می‌افتید. فرانسه جاذبه‌هایی دارد که در سراسر دنیا مشهور‌اند و جاذبه‌هایی که روز‌به‌روز کشف می‌شوند. این کشور از نظر تنوع و گستردگی فرهنگی، بسیار قابل‌توجه است. این را از گالری‌های هنری، جاذبه‌های فرهنگی، کاخ‌های باشکوه و آثار معماری شگفت‌انگیز آن می‌توانید به‌وضوح مشاهده کنید.

  فرانسه، جزو برترین مقصدهای گردشگری در کل دنیا است و سالانه ۸۹ میلیون گردشگر دارد.

  غذا، بخش مهمی از فرهنگ فرانسوی است و هیچکس در دنیا نیست که آوازه‌ی غذاهای فرانسوی را نشنیده باشد. خرید از نانوایی‌های سنتی و مدرن، خوردن لذیذترین شیرینی‌ها و دسرها و نوشیدنی‌ها در کافه‌های شیک و جذاب و غذا خوردن در لوکس‌ترین و مجلل‌ترین رستوران‌های دنیا که بسیاری از آن‌ها ستاره‌ی میشلن دارد، تنها گوشه‌ای از تجربیات جذابی است که در سفر به فرانسه خواهید داشت.

  از غذا و فرهنگ که فاصله بگیریم، به طبیعت می‌رسیم. فرانسه از نظر زیبایی‌ها و تنوع جاذبه‌های طبیعی نیز هیچ دست کمی از سایر مقصدهای گردشگری دنیا ندارد. مناظر و چشم‌اندازهای زیبای روستایی در دامنه‌های کوهستانی، مزارع وسیع لاوندر با رنگ چشم‌نواز و خیره‌کننده، جنگل‌های انبوه و سرسبز و حتی مناطق ساحلی، همه و همه در کنار هم، طبیعت زیبا و بی‌نظیر فرانسه را تشکیل داده‌اند. به هر گوشه از این کشور که سر بزنید، جاذبه‌ای وجود دارد که توجهتان را جلب کند.