• info@istanbull.ir
  • تهران، خیابان ویلا
  • 021-88851495
 • مصر

  اگر خودتان به تنهایی به مصر سفر می کنید و می خواهید بهترین سفرتان را رقم بزنید، حتما به دنبال راهنما و تورلیدری خوب باشید. برنامه ریزی برای سفر به مصر آنچنان که تصور می کنید به نسبت دیگر کشورهای اروپایی آسان نیست. چرا که همیشه اتفاقات غیرقابل پیش بینی زیادی پیش می آید و شما با جوامع محلی کوچک سر و کار خواهید داشت. از برنامه ریزی برای محل اقامت تا حمل و نقل تا بازدید از جاذبه های معروف وجود یک تورلیدر بسیار کمک کننده است. حتی برای بسیاری از افرادی که عادت به تنها سفر کردن و کوله گردی دارند نیز، در مصر توصیه می کنیم که حتما مسیرهای این کشور را به همراه یک تورلیدر سپری کنید. چرا که مصر کشوری، بسیار منحصر به فرد و دشوار برای سفر است مخصوصا اگر شما هیچ تجربه قبلی در سفر به آن نداشته باشید.

  اگر در تور مصر شرکت می کنید، دقت کنید که تور شما شامل بیمه مسافرتی نیز باشد. بسیاری از آژانس های مسافرتی امکاناتی نظیر بیمه را برای مسافرانشان در نظر می گیرند. بعد از انتخاب تور، حتما شرایط بیمه را بخوانید و از گزینه های مختلف آن راجع به سلامتی، گم شدن چمدان ها و وسایل و … مطلع شوید. سعی کنید توری را خریداری کنید که وسایل شما را هم بیمه کرده باشد. در این صورت با خیال راحت تر سفر خود را شروع خواهید کرد و حتی دیگر نگران دزدیده شدن آن ها نخواهید بود.

  با بعضی از بیمه ها شما برای تمام مسائل مربوط به پزشکی و آسیب ها، نیز پوشش داده خواهید شد. در اصل هیچ کدام از شما دلتان نمی خواهد که با حالتی بیمارگونه سفر خود را به پایان برسانید. بهتر است در مورد بیمه مسافرتی خود دقیق شوید و با تک تک موارد و مفاد آن آشنا باشید.