• info@istanbull.ir
  • تهران، خیابان ویلا
  • 021-88851495
 • میدان های استانبول زیبا و به یادماندنی

  معروف ترین و زیباترین میدان های استانبول

  میدان های استانبول

  میدان اورتاکوی ORtAKOy MeydANi

  اورتاکوی یکی از مناطق مشهور و سطح بالای شهر استانبول است که افراد ثروتمند ازسرتاسر دنیا در این منطقه مشغول به زندگی می باشد.

  اورتاکوی در منطقه ؟؟؟؟ استانبول واقع گدیده است. در هنگام نام بردن از اورتاکوی اولین تصاویر ذهنی مربوط به ؟؟؟؟ و مسجد اورتاکوی می
  باشد که در ذهن خطور می کند. میدان معروف و مشهور اورتاکوی، یکی از میدان نمادین استانبول است که هر روز مورد بازدید بیماری از گردشگران داخلی و خارجی قرار می گیرد.

  میدان تکسیم TAKsiM MeydANi

  اکنون می توان گفت که یک چالش واقع بینانه از منطقه سابق خود است. میدان تکسیم استانبول در منطقه بی اوغلو در قسمت اروپایی استانبول واقع گردیده که بدون شک از مهمترین ها و توریستی شهر استانبول نام برد.

  میدان تکسیم که بعد از قرار گرفتن جاده وسایل نقلیه در زیر میدان و ایجاد ارک دختر kiziPARK در اطراف آن به مکانی تبدیل شده است که فعالیت های مختلفی در آن برگزار می گردد.

  میدان تکسیم با هتل های فراوان رستوران ها، فروشگاه ها، تفریحات و اماکن فرهنگی یکی از بزرگترین مراکز جذابیت های توریستی شهر استانبول است. میدان تکسیم که در دوره جمهوری خواهی به میدان تبدیل گشت میزبان بسیاری از رویدادهای سیاسی اجتماعی بوده است.

  پروژه عابر پیاده میدان تکسیم با تکمیل در سال 2013 ترافیک را در این میدان تا حدودی کاهش داده است.

  بنای تاریخی میدان تکسیم که بنای تاریخی میدان تکسیم که به نمادی از میدان تبدیل شده است توسط مجسمه ساز ایتالیایی پیترو کاندنیجا ساخته شده است.

  ساخت این بنای تاریخی 5 / 2 سال به طول انجامید و این اثر تاریخی از سنگ و برنز ساخته گردیده است.

  در شمال این بنای یادبود مصطفی کمال پاشا آناترک رهبر جمهوری ترکیه و عهت اینونو و فوزی چاکماک و مودع و دو ژنرال اتحاد جماهیر شوروی کیفیت یغوه موویچ و دوشیلوو و ایسمایل و اسیلدویچ قرار دارند.

  میدان سلطان احمد SULtANAHMet meHdAni

  یکی از میدان های ساحل با دید ؟؟؟ در منطقه اسکووار در موزه لوز آلیایی شهر استانبو واقع گردیده است.
  در میدان سالاجاک سبقر دقیقاً در مقابل شما قرار گرفتند با نمایی بی نظیر از برج دختر استانبول نه فقط همین نشستند روی پله ها و نوشیدن چای بلکه طول های مختلف زندگی در قایق های عبوری جریان دارد.

  مجریان خیابانی و کودکان نوپا در تابستان منبع شادی و سرگرمی در ابنا میدان می باشند.

  میدان امین اونو FMINONO Meydani

  بعد از امین اونو یکی از میادین تاریخی و بازار شهر استانبول از گذشته تاکنون محسوب می شود در اطراف میدان امین اونو اصناف مختلف مشغول به کسب و کار می باشند.

  بهترین مکان شناخته شده این میدان کاپلا چارچی یا بازار بزرگ استانبول است که در این منطقه واقع گردید.

  مسجد تاریخی جدید امین اونو در میدان این مرکز از مشهورترین نمادهای این مکان می باشد البته منطقه امین اونو از جاذبه های دیگری همچون پل معروف این منطقه و قایق های مسافری و غذاهای دریایی نیز می توان اشاره نمود.

  میدان بشیکتاش BesiktAs MEYDANI

  میدان بشیکتاش همانطور که از اسم آن مشخص می باشد میدانی معروف و قدیمی در منطقه بشیکتاش شهر استانبول در قسمت اروپایی این شهر می باشد.

  میدان بشیکتاش، همچنین با نام های میدان بارباروس نیز شناخته می گردد در این منطقه کافه ها و رستوران های ساحلی زیادی مشغول به فعالیتی می باشند.

  میدان پیشکتاش یکی از مکان های شلوغ و سرسبز منطقه پیشکتاش شناخته می‌شود و یک نقطه دیدنی محبوب می باشد.
  این میدان با مغازه های بسیار زیاد و لوکس و همچنین دارای پارک در منطقه باکیرکوی در قسمت اروپایی شهر استانبول محسوب می شود.
  میدان باکیرکوی از میادین معروف شهر استانبول محسوب می گردد که خیابان های منتهی به ابنا میدان دارای فروشگاه های بیشمار و مراکز خرید لوکس می باشند که خرید با هر بودجه ای را ممکن می سازند.
  دروازه ورودی پارک با پرتره آناتوک و پرچم ترکیه زیبایی متفاوتی به این میدان می بخشد.

  میدان بیازیت BeyAzit Meydani این میدان که در انتهای جاده دیدان در جهت بیازیت از سلطان احمد قرار دارد، یک نقطه توقیف برای افراد محلی و خارجی است.
  بازار بزرگ استانبول و بازار صحاف ها از پر بازدترین اماکن این منطقه می باشد.